Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

STUDIO VISAGE

Lenka Jägerová
Podhorská 710
468 71  Jablonec nad Nisou

Tel.: 720 220 338

studiovisage-jbc@seznam.cz

Milé dámy, slečny a pánové, chystáte-li se k návštěvě firemního kosmetického studia, bude Vám ošetřen obličej, popřípadě i jednotlivé tělesné partie špičkovými přípravky Jafra Cosmetics, které vynikají mnoha přednostmi.

Zejména je to obsah účinných transportních systémů (liposomů a mikročástic) k zajištění hloubkového působení přípravků, obsah ayurvédských bylin s harmonizačním a ozdravujícím účinkem a též zakomponování membrány Intellishield, jejíž specifikem je ochranná a antioxidační funkce.

Součástí ošetření je odborná analýza pleti za pomoci diagnostických přístrojů, která často vede k odhalení příčin kožních problémů. Pokud jsou též vhodně zvoleny přípravky k následnému ošetřování pleti, dochází ke stabilizaci a v určitém časovém úseku mnohdy i k vyřešení problematických stavů.Klient má možnost absolvování kontroly v časovém rozmezí jednoho měsíce.

V případě zájmu se lze objednat na minikurz líčení, který trvá 1,5-2 hodiny, v tomto příjemně stráveném čase probíhá barvová typologie, slavnostní líčení a návrh líčení pro běžnou denní příležitost dle individualit klientky.

Přejeme příjemně strávené chvíle ve studiu.