Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

PERFEKTNÍ DÁREK K JEJÍMU DNI

Je to nejdůležitější žena v našem životě. Je jediná na světě a ať se stane cokoli, vždy je na blízku, stojí při nás, podporuje nás, pečuje o nás…prostě je vždy tam, kde má být. A k jejímu dni by si určitě zasloužila dárek, který jí udělá radost a vykouzlí úsměv na tváři.
Pokud hledáte nějakou inspiraci nebo nápad, čím vaši maminku potěšit, připravili jsme pro vás malého průvodce, který vám to rozhodování a vymýšlení usnadní. Vyberte si ten nejlepší dárek pro svoji maminku a věnujte ho s láskou.

 

Péče, kterou si zaslouží

Také to znáte? Nikdy nic nepotřebuje, sama si o nic neřekne a většinou tvrdí, že všechno má. Ale co takhle ji obdarovat něčím speciálním? Třeba luxusní péčí o pleť, která nejen skvěle vypadá, ale má i okamžité a viditelné výsledky. A po tom touží srdce každé ženy. Tipy vám dáme hned čtyři.
Skvělou volbou by mohla být dárková sada Nioblu Collagen nebo dárková sada Nioblu Classic obsahující kombinaci pleťových krémů. Pokud vaše maminka preferujete spíše pleťová séra, pak ideálním dárkem bude jedna z dárkových sad Nioblu Collagen sérum nebo Nioblu Classic sérum.
 

Skvělá péče o tělo

Takový dárek neodmítne žádná žena, protože tělových krémů nebo olejů není nikdy dost. Za nás je rozhodně favoritem dárková sada Nioblu Almond, která překrásně voní po mandlových květech. Nebo bychom tu pro všechny milovnice vůně medu měli dárkovou sadu Nioblu Protein. Anebo můžete sáhnout po dárkové sadě tělové péče Nioblu obsahující přípravky, které ocení každá maminka a nikdy se neztratí. Chcete-li své mamince dopřát pořádnou dávku odpočinku a relaxace, pak určitě nešlápnete vedle s naší zbrusu novou dárkovou sadou Nioblu Relax s uklidňující vůní květů levandule. Velkou radost svým maminkám uděláte i dárkovou sadou Nioblu Hair, po níž budou vlasy zářit zdravím, a navíc budou nádherně vonět.
 

Pro potěšení smyslů 

Mezi nejoblíbenější dárky patří rozhodně parfém nebo toaletka. Skvělým tipem by mohla být smyslná a podmanivá vůně Adorisse Night. Dámě, která má ráda eleganci, klasiku a potrpí si na kvalitu, by se mohla líbit Adorisse Original.
Ať už ale vyberete jakoukoli vůni, dostanete k ní navíc jako dárek mini verzi do kabelky. A to je přece jen příjemný bonus.
 

A co takhle drahocenné minerální kameny?

Krystaly a drahocenné minerální kameny nás fascinují snad od nepaměti. Jsou skutečným darem přírody, ve které vznikaly miliony a miliony let, a právě proto jsou ceněny pro svoje přírodní vlastnosti, krásu, mocnou symboliku i duchovní energii. Mnozí lidé dokonce věří, že pomáhají k harmonizaci těla a mysli a k dosažení větší spirituality a osvícení.
Pro jejich pozitivní a harmonizující účinky najdete vzácné kameny v mnoha podobách od šperků přes masážní kameny až po dekorace do bytů nebo domácností, kde pomáhají čistit prostor a energii. A právě teď si můžete tuto léčivou sílu kamenů užívat každý den v podobě tří nádherných vůní z kolekce Jafra Essence. Každá ze tří vůní je inspirovaná jedním vzácným kamenem, vyvolává hluboké emocionální spojení a přivádí do vašeho života pozitivní energii a vibrace.

První z nich, Jafra Essence Inner Balance, je inspirovaná jadeitem, kamenem štědrosti štěstí a prosperity. Jadeit podporuje kouzlo osobnosti, vyrovnává energii, uklidňuje mysl a pozvedává moudrost ducha. Díky tónům výrazného bergamotu, konvalinky a vetiveru tak navozuje pocit duchovního propojení a hojnosti.

Vůně inspirovaná ametystem je Jafra Essence Inner Harmony. Ametyst je kamenem klidu, pozitivity a ochrany, zahání negativní emoce, rozvíjí intuici, rozjasňuje mysl a poskytuje ochranu před duchovním nesouladem. JAFRA Essence Inner Harmony zachycuje krásu přítomného okamžiku pomocí šťavnatého ovoce, fialového jasmínu a santalového dřeva.

Poslední vůní v řadě je Jafra Essence Inner Love, která je inspirovaná růženínem, kamenem přátelství, krásy a bezvýhradné lásky. Růženín podporuje laskavost k sobě samému i k ostatním. Je pozvánkou k otevření srdce a větší důvěře svým instinktům a intuici. JAFRA Essence Inner Love dodává léčivou sílu lásky díky uklidňujícímu kardamomu, osvěžujícím bílým květům a smyslnému pižmu.
 

Stále se ještě nemůžete rozhodnout?

Nejste si jisti výběrem a nechcete šlápnout vedle? Nevadí. Není nic jednoduššího než pořídit dárkový šek a nechat tak výběr na obdarované. Je to ideální varianta, jak předejít výběru nevhodného dárku a přesto věnovat věc, která potěší.

Kompletní nabídku dárků najdete ZDE.