Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

NOVÝ ROK = NOVÝ ZAČÁTEK PRO VAŠI PLEŤ

Příchod nového roku vnímá každý odlišně. Pro někoho může znamenat příležitost k novému začátku, pro jiného to může být důvod k oslavě a bujarému veselí. Ať už to máte jakkoli, přelom roku je vždy okamžikem k zamyšlení a bilancování. Takže bez ohledu na to, jaký pro vás ten minulý rok byl, pořád nás nutí přemýšlet nad tím, co se během něj změnilo (nebo nezměnilo) právě pro nás. Co se nám za uplynulý rok podařilo nebo nepodařilo? Čeho jsme chtěli dosáhnout? Našli jsme dostatek motivace na splnění svých cílů a snů? A co bychom mohli nebo chtěli v novém roce dělat úplně jinak a možná lépe?

Nejčastější plány nebo předsevzetí, které si na začátku roku dáváme, se točí většinou kolem témat, jako je hubnutí, zdravý životní styl, vztahy nebo práce. Jenže aktuální doba nás nutí víc a víc také k tomu, abychom se naučili mít víc času na sebe. Teď je právě ten čas, kdy bychom se měli skutečně hýčkat, relaxovat a dopřávat si tu nejlepší péči. A s těmito tématy jsme připraveni vám pomoci. Poradíme vám, jak se naučit o sebe pečovat, jak se zbavit té vrásky na čele, která vám tolik vadí, jakou používat kosmetiku a jak dosáhnout takových výsledků, abyste se cítily opravdu skvěle.
 

Bilancování versus novoroční předsevzetí

Jak už jsme se zmínili, přelom roku je vždy obdobím k bilancování roku uplynulého, ale také časem plánování roku nového. Je to moment, kdy se rozhodujeme, co v našem životě nebo v přístupu k sobě samým chceme změnit nebo zlepšit. A novoroční předsevzetí tu mají své opodstatnění. Každé takové předsevzetí je malý rituál a rituály mají v našem životě smysl a své místo. Pokud se rozhodnete věnovat více času péči o vaši krásu, kdy jindy byste měly začít než právě teď! Jediné, co k tomu potřebujete, je skoncovat s výmluvami a rozhodnout se, že to doopravdy chcete. A nový rok je ideální příležitost, protože je vlastně takovým symbolem nového začátku! Vytvořte si proto i vy svůj rituál péče o pleť a uvidíte, že se hned budete cítit lépe nejen navenek, ale i uvnitř!

Ale jak vlastně začít?
 

Nechte si poradit

Znáte to. Většina důvodů, proč se o sebe nestaráme, je, že nemáme čas, že jsme na to už moc staré nebo naopak mladé, že na nás tolik nezáleží, že to nemá cenu a stejně ani nevíme, jak na to. Omyl dámy! Každá z vás má rozhodně právo a možnost si na sebe najít čas a skutečně si dopřát takovou péči, jakou si zaslouží. A za ten dobrý pocit to zkrátka stojí.

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je najít si opravdu někoho, kdo vám pomůže, poradí a přesně vysvětlí, co vaše pleť potřebuje, a naučí vás vše potřebné, abyste viděly výsledky co nejdříve. Je to mnohem lepší než hodiny vystávat v drogerii či parfumerii, utratit spoustu peněz a nakonec stejně zjistit, že vám vlastně všechny ty lahvičky nefungují, nevyhovují vám, nebo ani nevíte, jak je správně používat. Ušetřete si tím spoustu času, peněz a také vrásek.

Pokud ještě pravidelně nechodíte do některého z našich kosmetických studií či salonů, podívejte se na seznam kosmetických studií a najděte si přesně to, které se vám bude líbit a které máte blízko svého domova, a objednejte se na konzultaci ohledně vašeho stavu pleti. Zjistíte, v jaké kondici vaše pleť je, a dostanete také doporučení, jak se o ni starat a jaké přípravky používat, abyste dosáhly očekávaných výsledků. Všechny přípravky si můžete také v klidu vyzkoušet, a to to včetně inovované kosmetické linie Nioblu Classic a nových čistících přípravků Nioblu Collagen.
 

Začít a hlavně vydržet

Pokud jste se rozhodly začít o sebe pečovat, věřte, že to je teprve začátek. Nejdůležitější je především vydržet. Ale nebojte se, od toho jsme tu opět my. Od nás dostanete vždy přesný plán, co byste měly se svojí pletí dělat. Každá kosmetická konzultantka nebo kosmetička vám řekne, co je pro vaši pleť důležité, a vy sama si rozhodnete, čím chcete začít. Jestli to zkusíte pozvolna, nebo jestli do toho jdete naplno a chcete pro sebe opravdu to nejlepší. 

Vždy vám najdeme to nejvhodnější řešení, aby si péči o svou pleť mohla dopřát opravdu každá z vás. A když se vám pak stane, že něco zapomenete, nebo si nejste jistá, jak a čím čistit pleť, kdy používat sérum, jak správně nanášet oční krém, nebo co dělat, když jste právě na cestách, zvednete telefon, nebo nám napíšete a my vám rádi odborně poradíme. Budeme takový váš přítel na telefonu.

Víme, že každý nový začátek je trochu těžký a každá změna chce nějaký čas. Když si chcete vytvořit nový návyk, je na to potřeba minimálně 21 dnů. Proto si i vy dopřejte svých 21 dní a uvidíte, že někdy se opravdu dějí zázraky!

Přejeme vám jen to nejlepší v roce 2024 a těšíme se na vás v našich salonech a kosmetických studiích.