Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

NAČERPEJTE POZITIVNÍ ENERGII DÍKY VŮNÍM

Od nepaměti nás fascinují krystaly a drahocenné minerální kameny. Jsou skutečným darem přírody, ve které vznikaly miliony a miliony let, a právě proto jsou ceněny pro svoje přírodní vlastnosti, krásu, mocnou symboliku i duchovní energii. Mnozí lidé dokonce věří, že pomáhají k harmonizaci těla a mysli a k dosažení větší spirituality a osvícení.

Pro jejich pozitivní a harmonizující účinky najdete vzácné kameny v mnoha podobách od šperků přes masážní kameny až po dekorace do bytů nebo domácností, kde pomáhají čistit prostor a energii. A právě teď si můžete tuto léčivou sílu kamenů užívat každý den v podobě tří nádherných vůní z kolekce Jafra Essence. Každá ze tří vůní je inspirovaná jedním vzácným kamenem, vyvolává hluboké emocionální spojení a přivádí do vašeho života pozitivní energii a vibrace.

První z nich, Jafra Essence Inner Balance, je inspirovaná jadeitem, kamenem štědrosti štěstí a prosperity. Jadeit podporuje kouzlo osobnosti, vyrovnává energii, uklidňuje mysl a pozvedává moudrost ducha. Díky tónům výrazného bergamotu, konvalinky a vetiveru tak navozuje pocit duchovního propojení a hojnosti.

Vůně inspirovaná ametystem je Jafra Essence Inner Harmony. Ametyst je kamenem klidu, pozitivity a ochrany, zahání negativní emoce, rozvíjí intuici, rozjasňuje mysl a poskytuje ochranu před duchovním nesouladem. JAFRA Essence Inner Harmony zachycuje krásu přítomného okamžiku pomocí šťavnatého ovoce, fialového jasmínu a santalového dřeva.

Poslední vůní v řadě je Jafra Essence Inner Love, která je inspirovaná růženínem, kamenem přátelství, krásy a bezvýhradné lásky. Růženín podporuje laskavost k sobě samému i k ostatním. Je pozvánkou k otevření srdce a větší důvěře svým instinktům a intuici. JAFRA Essence Inner Love dodává léčivou sílu lásky díky uklidňujícímu kardamomu, osvěžujícím bílým květům a smyslnému pižmu.

Zažijte sílu a energii vzácných kamenů v podobě krásných vůní a dokonalé péče na vlastní kůži. Stačí si jen vybrat.