Aktuální informace
K objednávce nad 1000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMA.
K objednávce nad 2000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMAATRAKTIVNÍ DÁREK.

3 TIPY, JAK PŘIPRAVIT PLEŤ NA LÉTO


Za pár dní nás čeká první letní měsíc, i když my si letos léta, tepla a hřejivých paprsků užíváme prakticky od začátku dubna. S příchodem června si ale začneme užívat krásných teplých dní mnohem více, budeme trávit víc času venku, vyrazíme někam na výlet nebo už možná i na delší dovolenou.
Pro nás jsou to všechno rozhodně pozitivní zprávy a důvod k radosti i k lepší náladě, pro naši pleť je ale teplé počasí a ostré sluneční paprsky leckdy zatěžkávací zkouškou.
Jak tedy svoji pleť připravit, aby i po létě byla pořád ve skvělé kondici a nemuseli jsme na podzim přepočítávat, kolik pigmentových skvrn nebo vrásek nám přibylo?
 

Vsaďte na séra

Chcete mít jistotu, že svoji pleť skutečně ubráníte před vznikem různých nepěkných pigmentací, viditelných vrásek a dehydratací způsobenými vlivem většího slunečního záření, vody, větru a změn klimatu? Pak si pojistěte zdraví svojí pleti vhodným sérem. Velkým pomocníkem vám bude třeba NIO Aktivní sérum s kolagenem, které pleť hloubkově hydratuje, revitalizuje, regeneruje a chrání, významně eliminuje výskyt vrásek a současně pleť nekompromisně vyplňuje, vyhlazuje a zpevňuje. Nebo NIO Intenzivní sérum na pigmentové skvrny, které nekompromisně redukuje výskyt pigmentových skvrn, pomáhá zabránit tvorbě nových skvrn a sjednocuje barevný tón pleti, či NIO Ultra-hydratační sérum, které poskytuje intenzivní hydrataci a dodává pleti pružnost a pevnost.
 

Nepodceňujte sluneční paprsky

Může se zdát, že tento bod ještě není na pořadu dne, ale nenechte se zmást. Po zimě, kdy je naše pleť ostrému slunečnímu záření vystavená minimálně, jsou pro ni jarní paprsky dost zrádné. Proto i v tomto období je potřeba nezapomínat na dostatečnou ochranu proti slunci a používat přípravky s dostatečným UV filtrem. Pokud nechcete jen tiše přihlížet, jak se na vaší pleti množí pigmentové skvrny a přibývají vrásky, je třeba přes denní krém použít ještě opalovací krém s vyšším ochranným faktorem nebo zvolit takovou denní péči, která vám poskytne potřebnou hydrataci a výživu a zároveň i vysokou ochranu proti slunci. V tomto případě vám skvěle poslouží NIO Anti-smog ochranný fluid, který sice na sobě nenese označení SPF, obsahuje ale stejné organické a hybridní UV filtry jako např. Opalovací krém SPF 30 a jeho účinnost proti UVA a UVB záření je tak garantována. A navíc ochrání vaši pleť i před volnými radikály, dusitany, dusičnany, aromatickými sloučeninami, PCB a dalšími molekulami škodlivými pro pleť.
 

Vložte se do rukou profesionálů

Chcete-li mít 100procentní jistotu, že vaše pleť, pokožka celého těla i vlasy budou na léto opravdu připraveny, vložte se do rukou profesionálů. A že do žádného z našich kosmetických studií či salonů ještě nechodíte? To vůbec nevadí! Najděte si v našem seznamu kosmetických studií přesně to, které se vám bude líbit a které máte blízko svého domova, zvedněte telefon a objednejte se na první bezplatnou konzultaci. Zjistíte, v jaké kondici vaše pleť je, a naše Beauty konzultantky a kosmetičky vám doporučí ty nejvhodnější přípravky, díky kterým dosáhnete viditelných a dlouhodobých výsledků.

Těšíme se na vás!